TR
EN
DE
ANA SAYFA KOLEKSİYON
SANAL TURLAR FASHION DESIGNS İLETİŞİM
TR
EN
DE
ANA SAYFA
HAKKIMIZDA
COMPANY VIDEO
KOLEKSİYON
FASHION DESIGNS
SANAL TURLAR
KARİYER
DİLEK VE ÖNERİ FORMU
İLETİŞİM
HAKKIMIZDA
KVKK
SERTİFİKALAR

icerikResimler/78467198_38458.jpg

Gelin Tekstil 2003 yılında kurulmuş olup, Tosunoğlu Group bünyesinde faaliyet göstermektedir. Tekstil üretim başlangıç tarihi 1986 olan firmamız, kurulduğu günden beri 100% ihracata yönelik olarak çalışmaktadır. Avrupa’nın seçkin firma ve markalarına üretim yapmaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli düzgün servis firmamızın en büyük referansıdır. Kalite bilincimizin tüm çalışanlarımızda yerleşmiş olması, güler yüz ve saygı değişmeyen ana prensiplerimizdir.

Kendi tasarımcı ve modelistlerimizin hazırladığı kreasyon ve koleksiyonlarımızın yanında müşterilerimizden gelen koleksiyonları ve kreasyonları da başarıyla yapabilmekteyiz. Kendi bünyemizde ayrıca nakış desen /tasarım ve nakış makinalarımız da vardır. İstenilen her türlü nakış ve deseni ürünlerimizde kendi makinalarımızda yapabilmekteyiz. 

Havlu / bornoz / ev tekstili grubunda bay / bayan / çocuk / bebek gruplarında her türlü kalitede bukle / kadife / wellsoft / gelinsoft / pike / örme tarz kumaşlardan düz / jakarlı / ipliği boyalı kumaşlardan her dizayn ve modelde istenilen kalitede üretimi bu güne kadar sorunsuz yerine getirmenin haklı gururunu ve onurunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizler de gelin,bu mutluluğumuza ortak olun..

Unutmayın !!!

Mutluluklar paylaştıkça çoğalır,üzüntüler paylaştıkça azalır..